בחר גודל טקסט פונט

סקירת ענף מחלות לב וכלי דם

מחויבות למצוינות

ענף לב וכלי דם ( ענף מערכת הלב וכלי הדם.) אחראי על פיתוח מוצרים המשמשים למלוא ההיקף של מערכת הלב וכלי הדם, וכאלו המשמשים לניתוח מעקפים, הן במצב מושהה הן במצב פועם.

הענף אחראי לשיווק קו המוצרים הרחב והחדשני ביותר של מוצרינו להחלפה ולתיקון של מסתמי לב, וכמו כן ציוד להתקנה-עצמית וציוד חד-פעמי לתיקון מבוסס-משוב ולניטור במהלך ניתוחים גדולים, וכן מכשירי אבלציה לבבית לטיפול במגוון מחלות לב.

הענף מציע גם מוצרים וטיפולים נגד מגוון רחב של הפרעות ומחלות לב וכלי דם, הכוללים:

  • תומכנים (סטנטים) כליליים (לעורקי הלב) הן רגילים והן סטנטים מפרישי תרופה. , ופריפריים
  • מערכות שתל תומכן למחלות ומצבים לאורך אבי העורקים
  • מערכות הגנה דיסטאליות
  • כל הציוד התומך בפעולת הצינתור הלבבי- בלונים להרחבת כלי הדם, קטטרים אבחנתיים וטיפוליים, תיל מוליך, שרווליות לכניסה לעורקים, קטטרים לשאיבת קרישי דם. וכן מנפחים לבלונים ולסטנטים.

ענף הטיפול במחלות לב וכלי דם מציע טכנולוגיה, מוצרים והכשרה

ענף הטיפול במחלות לב וכלי דם כולל ארבעה ארגונים, שכל אחד מתמקד באופן ייחודי בצרכים הזקוקים למענה בטיפול במחלות לב וכלי דם, ובתכניות הדרכה.

עורקים כליליים

צנתרים זעיר-פולשניים וטכנולוגיות מבוססות-תומכן לטיפול במחלת לב כלילית.

מחלת לב מבנית

מוצרים לטיפול במחלות של מסתמי הלב ופרפור פרוזדורים. מוצרים אלו כוללים רקמות מסתם אאורטלי ומיטרלי, רקמות מסתמים ללא-תומכן ומוליכים שונים. בנוסף, טיפול דרך צנתר במסתם ריאתי הוא אפשרות חדשנית לטיפול בחלק מההפרעות המולדות. בחירה ממגוון רחב של מוצרים לתיקון הלב מבטיחה אפשרות לטפל בכל הפתולוגיות. יש מוצרים זמינים לטיפול כירורגי בפרפור פרוזדורים. ניתן להשיג מוצרים לשימוש בהליכי לטיפול בפרפור פרוזדורים יחיד או נלווה. - מוצר נוסף של חברת מדטרוניק הוא השתלת המסתם האורטלי בחולים עם אי ספיקה/ דליפה קשה של המסתם, בדרך מילעורית דרך צנתר מהעורק הפמורלי (במפשעה)

חידושים אנדווסקולריים ופריפריאליים

שתלי תומכן לטיפול במפרצות בחלקים הבטני והחזי של אבי העורקים ובמחלת עורקים פריפריאליים.

רה-וסקולריזציה וטיפולים כירורגיים

מוצרים כירורגיים לניתוח לב פתוח וניתוח מעקפים. מוצרים אלו מסייעים בניתוחי לב, ובחלק מהמקרים מאפשרים למנתחים לנתח לב פועם.

עודכן לאחרונה: 22 September 2010
Israel