בחר גודל טקסט פונט

סקירת ענף ניהול מחלות קצב לב

חלוצים בטכנולוגיית קצב לב

בשנת 1957 פיתחה מדטרוניק את קוצב הלב החיצוני הנישא הראשון בעולם, וכמה שנים אחרי כן, בשנת 1960, את קוצב הלב המושתל האמין הראשון לטווח-ארוך.

מאז חלפו כמעט 50 שנים, וחטיבת ניהול מחלות קצב לב (CRDM – Cardiac Rhythm Disease Management) של מדטרוניק עודנו עומד בראש הייצור והפיתוח של טכנולוגיית קצב הלב בעולם. מגוון המוצרים והשירותים הרחב של הענף, על כל הטווח שמקוצבי-לב ועד אבחון, מסייע למיליוני חולים העם מחלות והפרעות הקשורות בקצב לב לחיות חיים ארוכים יותר וטובים יותר

מערכות קיצוב

מדטרוניק, היא אחת החברות המובילות בעולם בטכנולוגיית קוצבים, והיא מתכננת ומייצרת קוצבים לטיפול בחולים עם ברדיקרדיה (הפרעת קצב לב איטי).

מערכות דפיברילציה

מדטרוניק מפתחת גם דה-פיברילטורים מושתלים לטיפול בחולים עם טכיאריתמיות (הפרעת קצב לב מהיר).

אבחון וניטור תת-עוריים

חטיבת אבחון וניטור תת-עוריים (SQDM - Subcutaneous Diagnostics and Monitoring) של מדטרוניק מספק טכנולוגיות מובילות לניטור ממרחק של התקנים לבביים, המייעלות את הטיפול של הרופאים בחוליהם. אנו מייצרים גם מכשירי ניטור לבבי להשתלה, שתוכננו לסייע באבחון הפרעות קצב לב, סינקופה ממקור-לבבי, אובדן הכרה זמני או אירועי התעלפות לא-מוסברים.

מערכות אלקטרופיזיולוגיות

ספקית מובילה של מוצרים אלקטרופיזיולוגיים המשמשים למיפוי ולאבְּלציה

טיפול פרוזדורי

טיפול פרוזדורי מציע טיפול בהפרעות קצב פרוזדוריות (דפיקות לב מהירות ובלתי-נשלטות במדורים העליונים), עם טכיקרדיה חדרית

אי-ספיקת לב

אי-ספיקת לב היא כשל של הלב לעמוד בעומס שאיבת הדם במערכת כלי הדם, והיא הסיבה ל5-10% מכלל האשפוזים בבתי חולים. מדטרוניק מחויבת לחקר הטכניקות היעילות ביותר לאבחון ולטיפול בחולים בסיכון לאי-ספיקת לב.

עודכן לאחרונה: 22 September 2010
Israel