בחר גודל טקסט פונט

סקירת התחום

אנו פועליםבאמצעות החברות העיקריות שלנו בשיתוף פעולה עם אנשי מקצוע בתחומי הרפואה לפתח טכנולוגיות משנות-חיים המשפרות את שיטות הטיפול במחלות כרוניות. למידע נוסף, בחר מהחברות ברשימה שבהמשך.

חלק ניכר מהעבודה מבוצע ברמת התחום, אך מעבר לכך פועלות בחברה גם כמה קבוצות חוצות-ארגון המסייעות לנו למנף את הפרקטיקה, את הידע ואת הטכנולוגיות הטובים ביותר בחברה:

מדטרוניק הבין-לאומית (Medtronic International) אחראית לפעילות, למכירות ולהפצה מחוץ לארצות הברית;

איכות ותפעול (Quality and Operations) שוקדת על שיפור התהליכים בכל החברה, והיא מופקדת על קידומו של אחד העקרונות המרכזיים בייעוד שלנו: לחתור ללא-סייג לאמינות ולאיכות הגבוהות ביותר במוצרינו. הקבוצה גם מספקת שיתוף שירותים עסקיים במחירים נוחים, דוגמת טכנולוגיית מידע, משאבי אנוש וכספים;

אסטרטגיה וחדשנות (Strategy and Innovation ) משלבת מחקר ופיתוח ברחבי החברה, בעיקר בשילוב טכנולוגיות מרובות לשיפור הטיפולים שלנו. מלבד זאת הקבוצה אחראית על הערכה ואומדן של הזדמנויות צמיחה להקצאה אסטרטגית של השקעותינו.

מדיניות ורגולציה של הטיפול הרפואי (Healthcare Policy and Regulatory ) מעצבת את הגישה האסטרטגית למדיניות, שהשפעתה רבה על כלל תעשיית הטכנולוגיה הרפואית. בהיותנו אחת החברות המובילות בעולם, אנו עובדים מול רשויות ממשלתיות ועם קבוצות עמיתים ברחבי העולם על סוגיות דוגמת אישורים רגולטוריים, פיצויים וניתוחי הערכת עלות-תועלת.

 

עודכן לאחרונה: 22 September 2010
Israel