בחר גודל טקסט פונט

סקירת ענף הניווט

להקשיב.להגיב.להיענות.

מידע והדמיה איכותיים , החלטות מושכלות בחדר הניתוח

ניווט כירורגי והדמיה בזמן ניתוח מספקות משוב בזמן-אמת על האנטומיה של החולה, על מיקום המכשור, על מצב הפתולוגיה ועל מיקום הטיפול, ותרומתם גדולה הן לתכנון ההליך והן לאישור בזמן הניתוח. תרומתן של טכנולוגיות אלה, שהוכחו במבחן הקליני, היא שהן:

  • משפרות תמיכת קבלת החלטות בחדר הניתוח
  • משפרות ביצועים בעת ניתוח
  • מאפשרות טכניקות כירורגיות זעיר-פולשניות
  • מצמצמות סיכונים ומקצרות את משך הניתוח
  • משפרות את תוצאות הטיפול בחולים
  • מציעות פתרונות וטיפולים חדשים בחולים

הטכנולוגיות העיקריות שלנו כוללות:

נוירו-כירורגיה של הגולגולת

פתרונות הניווט של מדטרוניק מציעים גישות התערבותיות חדשות ופחות פולשניות באמצעות טכנולוגיות מתקדמות ספציפיות-להליך בתחום מדעי המוח, לרבות נוירו-אונקולוגיה (ביופסיה של גידולים במוח, כריתת גידול ובקרת התפתחות גידולים) וניהול נוזל השדרה (CFS).

נוירו-כירורגיה פונקציונלית

אחד המפתחות להשגת תוצאות מיטביות בטיפולי גירוי מוחי עמוק הוא היכולת לזהות בדייקנות את היעד במוח ולהגיע בדיוק אליו. בין בשימוש בגישת מסגרת סטראוסטאטית ובין בגישת הנחיה-בהדמיה, מערכות הניווט המובילות בשוק של מדטרוניק בתכנון קדם-ניתוח ובניווט תוך-ניתוחי מאפשרים למנתחים להשיג את הדיוק הנדרש בהליכים עדינים אלו.

עמוד-שדרה

מערכות הניווט שלנו, שמשולב בהן מכשור המיוצר בענף עמוד שדרה והביולוגיה של מדטרוניק, נותנות בידי המנתחים כלים לטיפול יעיל יותר בחולים בהפרעות עמוד-שדרה, תוך ניצול היתרונות הרבים של ניתוח מונחה-הדמיה, הכוללים:

  • התקנת ברגים לאורך כל עמוד השדרה
  • הפחתת החשיפה לקרינה
  • שיפור היעילות בחדר הניתוח, וכתוצאה מכך קיצור זמן-חדר-ניתוח
  • שימוש בהליכים זעיר-פולשניים וקיצור משך ההחלמה

אף-אוזן-גרון

התוכנות הרבגוניות ועתירות התכונות מציעות סיוע כירורגי מדויק מאוד, המאפשר לפשט את מהלך העבודה, ולהסתייע בתמיכה מתמשכת במגוון רחב של הליכי הנחיית ניווט של אף-אוזן-גרון, דוגמת ניתוח סינוס (FESS - Functional Endoscopic Sinus Surgery) בעקבות סיבוכים של דלקת סינוסים חריפה וכרונית.

אורתופדיה

פתרונות מערכות הניווט של חברת מדטרוניק בניתוחים להחלפת מפרקים ובחבלות אורתופדיות מסייעים למנתחים להתקין שתלים באופן מדויק יותר ולשפר את התיאום המבני של האנטומיה של החולה. התוצאה היא קיצור משך האשפוז בבית החולים, החלמה מהירה יותר ותוחלת חיים ארוכה יותר לשתל.

הדמיה תוך-ניתוחית

מערכת הניווט של מדטרוניק מציעה שני פתרונות הדמיה תוך-ניתוחית (MRI קומפקטי ומערכת רנטגן) הנותנים בידי המנתחים תמיכה צמודה ודינמית בקבלת החלטות בחדר ניתוח. בזכות מוצרים ייחודיים אלו ניתן למנתחים לעקוב אחר שינויים באנטומיה של החולה במהלך כריתת גידול גולגולי, והליכים אורתופדיים ושדרתיים לשיפור התוצאות הקליניות ולהגדלת את דרגת הביטחון לפני סגירת החתך.

מרכז ענף הניווט של מדטרוניק שוכן בלואיוויל, קולוראדו, בארצות הברית, ויש לו משרדים ברחבי העולם.

עודכן לאחרונה: 22 September 2010
Israel