בחר גודל טקסט פונט
Michelson Technology at Work

סקירת ענף עמוד-שדרה וביולוגיה

להקשיב.להגיב.לספק.

ענף עמוד-שדרה וביולוגיה אחראי לפיתוח ולייצור של מוצרים המשמשים לטיפול במגוון רחב של הפרעות הקשורות בעמוד-שדרה.

ענף עמוד-שדרה וביולוגיה מחויב לקדם את הטיפול במצבים הקשורים בעמוד-שדרה, ובתור מי שעומדים כיום בראש השוק בתחומים האלה, אנו פורצים את את הדרך בפתרונות חדשניים בטיפול במחלות עמוד השדרה.

יסוד קריטי בחדשנותנו ובעמידתנו בראש השוק הוא שהמפעל שלנו מחויב לפיתוח טכנולוגיות חדשות באמצעות שיתופי-פעולה. אנו עובדים בצוותא עם מנתחים, עם חוקרים ועם שותפים אחרים בעלי מוניטין עולמי על הצעת המוצרים והטכנולוגיות המעודכנים והחדשניים ביותר עבור:

  • אורתופדים
  • נוירו-כירורגים
  • רדיולוגים התערבותיים
  • טיפול בהפרעות עמוד-שדרה: סקוליוזיס, מחלת דיסק ניווני, אוסטיאופורוזיס, היצרות תעלת השדרה, ונושאי גידול וטראומה בעמוד השדרה

הטכנולוגיות העיקריות שלנו הן:

טכנולוגיות זעיר-פולשניות, MAST

טכנולוגיות זעיר-פולשניות (Mast - Minimal Access Spinal Technologies) מאפשרות למנתחים לנתח דרך חתכים קטנים בטכניקות המצמצמות פגיעה בשרירים, בשימוש בצינורות קטנים ובמערכות רטרקטורים המאפשרים גישה זעיר-פולשנית.

ייצוב דינמי

מוצרי הייצוב הדינמי שלנו הם תחום מרכזי בענף עמוד השדרה שלנו, והם כוללים שלושה התקנים תוך-שדרתיים. כמו כן אנו מציעים מתקנים להחלפת דיסק מלאכותי – מותני וצווארי – המאפשר לשמור על טווח התנועה הטבעי של עמוד השדרה.

חומרים ביולוגיים

כחלק מפלטפורמת החומרים הביולוגיים קיימים טיפולים המיועדים לעודד גדילת עצם באזורי מטרה ספציפיים. טיפולים אלו מבוססים על חלבוני אדם טבעיים, המיוצרים באמצעות טכנולוגית דנ"א רקומביננטי, ומסייעים לגוף לגדל את העצם שלו. בחולה הנזקק לניתוח על רקע כאבי גב תחתון מחמת מחלת דיסק ניווני ניתן להשתיל את החלבון כדי לסייע לאיחוי החוליה המותנית ללא צורך בהוצאה כירורגית של עצם מאזור רכס הכסל. בחולה הסובל מפציעה עם פצע פתוח ושבר של עצם השוקה ניתן להשתיל את התרופה כדי לסייע בתהליך ריפוי העצם. מתאים גם לחולים עם פוטנציאל נמוך ליצירת איחוי: חולים סוכרתיים, מעשנים כבדים וחולים שנזקקים לניתוח חוזר.

טיפול בשבר עמוד-שדרה

מוצרי Kyphon® Balloon Kyphoplasty שלנו מציעים אפשרות טיפול זעיר-פולשנית לשברי עמוד-שדרה שמקורם בממאירות, באוסטיאופורוזיס או בטראומה.

המטה המרכזי של ענף עמוד השדרה של מדטרוניק שוכן בממפיס, טנסי, ארצות הברית, ויש לו משרדים ברחבי העולם.

עודכן לאחרונה: 22 December 2014
Israel