בחר גודל טקסט פונט

מעורבות בקהילה

הייעוד שלנו במדטרוניק הוא לתרום להקלה על כאב, לשיקום בריאות ולהארכת חיים. מתוך כך נובע שהשליחות שהגדרנו לעצמנו מחייבת אותנו גם לשמור על אזרחות טובה כחברה.

למדטרוניק מסורת ארוכה של מתן תרומות – ואנו מחויבים לה מאז הקמת החברה בשנת 1949. במהלך השנים תרמנו לקהילות ברחבי העולם יותר מ-400 מיליון דולרים.

קרן מדטרוניק היא הערוץ העיקרי המשמש את החברה לתרומות ולצדקה. הייעוד שלנו הוא לשפר את בריאותם של חולים ושל הקהילות באמצעות הקצאת משאבים לתחומים שבהם תרומתנו יכולה להיות חיובית וייחודית.

אנו תורמים משום שאנו מאמינים ששיתוף המשאבים שלנו עם הקהילות שלנו הוא הדבר שצריך לעשותו. באמצעות שיתוף פעולה עם הקהילות שלנו אנו מיישמים את מחויבותנו ומסייעים לחולים לחיות חיים בריאים ויצרניים. כיום כמו בעבר אנו מציבים ברמת העדיפות הגבוהה ביותר את התכניות המשרתות אוכלוסיות החלשות והנזקקות יותר.

מענקי קרן מדטרוניק באירופה מאורגנים בארבע תכניות:

תכנית מענקי CommunityLink תומכת בתכניות בתחומי הבריאות, החינוך והרווחה במדינות שבהן מדטרוניק מעסיקה עובדים רבים.

תכנית מענק HeartRescue תומכת בטיפול ובמניעת תמותה לבבית פתאומית (SCA – Sudden Cardiac Arrest).

תכנית MedLink מסירה מכשולים בדרך לשיפור איכות הטיפול הרפואי על ידי הכשרת אנשי מקצועות הרפואה באזורים שיש בהם צרכים רפואיים קיצוניים.

ספינת הדגל של קרן מדטרוניק באירופה, תכנית מענקי Patient Link, הושקה כדי לענות על צרכיהם של חולים במחלות כרוניות. התכנית כוללת שיתוף פעולה עם ארגוני חולים ארציים ובין-לאומיים למטרות הדרכה, תמיכה וסיוע לחולים ולבני משפחותיהם.

סדרי עדיפויות של תכנית PatientLink: בשיתוף פעולה עם איגודי PatientLink שלנו, אנו:

  • מעצימים את החולים לשיתופם הפעיל בטיפול הרפואי שלהם, בעיקר בטיפול במחלות לב וכלי דם, כאב, סוכרת והפרעות תנועה.
  • יוצרים מגע עם חולים מאוכלוסיות שאין להן גישה למידע רפואי וטיפול רפואי.
  • מספקים תמיכה לחולים בתקופות שעשויות להיות קשות מבחינה רגשית.
  • כוללים שותפות ושיתופי פעולה במימון ובחסות.
עודכן לאחרונה: 22 September 2010
Israel