בחר גודל טקסט פונט
     פרסום במדיה  

       לב       

     קוצב תואם MRI 

     טיפול בהפרעות קצב לב

  דפיברילטורים

  אבי העורקים

  
מפרצת בטנית
           

  מפרצת אורטה בטנית 

  ויסות עצבי

  
דליפת שתן

  זליגת שתן

 טיפול בשלפוחית רגיזה

  ספסטיות

  טיפול בכאב כרוני

  אורתופדיה

  אוסטאופורוזיס
   

 


 

אודות מדטרוניק

במדטרוניק אנו מעצבים מחדש את משמעותן של מחלות כרוניות. בשיתוף פעולה הדוק עם רופאים ברחבי העולם אנו יוצרים טיפולים המסייעים לחולים לעשות פעולות שבעבר היו מחוץ להישג ידם.

About Medtronic Image-EU
כמו הדיאטנית מהודו שהצליחה להשתלט על הסוכרת שלה במידה שאפשרה לה ללדת.
או הפקידה מגרמניה הלוקה באי-ספיקת לב, שסיפרה כמה נפלאה ההרגשה לחזור ולבצע את כל הפעולות השגרתיות כאילו לא אירע דבר,
וכמו בעל העסק מאנגליה הסובל מפרקינסון, שחזר לאכול בכוחות עצמו,

בסיוע הטכנולוגיות הרפואיות שלנו חוזרים מיליוני אנשים לפעילותם היום-יומית ולעבודתם, נהנים משיפור איכות חייהם ותוחלת חייהם מתארכת . ההישג הזה הוא פרי סיועם של שותפינו המיוחדים מאוד ברחבי העולם: 38,000 עובדים מסורים, שכולם חולקים איתנו את התלהבותנו מהייעוד שהתחייבנו עליו – לתרום לשיפור איכות החיים; אלפי מומחים בתחום הרפואה המשתפים אותנו בתובנותיהם וברעיונותיהם, ומאות איגודי תמיכה העוזרים לנו לנהל מערך שיתוף מידע כדי להפיץ בקרב החולים במחלות כרוניות את הידע על האפשרות להקל על סבלם.

הייעוד שלנו

ייעודה של מדטרוניק נשאר כפי שניסחו אותו מיסד החברה לפני יותר מ-40 שנה: להתאחד ברחבי העולם מתוך מחויבות לפעול להגשמת הייעוד הנעלה של הקלה על הכאב, של שיקום הבריאות ושל הארכת החיים.
עוד

התחום במבט-על

כל אחד מששת הענפים העיקריים שלנו מתמקד בתחום רפואי מסוים או בסוג ייחודי של טיפול: •ניהול מחלות קצב לב; •עמוד שדרה וחומרים ביולוגיים; •המערכת הקרדיו-וסקולרית [מערכת לב/כלי דם]; •נוירו-מודולציה (ויסות עצבי); •סוכרת; •טכנולוגיות כירורגיות. נוסף על כך, כדי להבטיח את מינוף הידע ואת השימוש במיטב הפרקטיקות בכל הקבוצות הרבגוניות הללו אנו מנהלים כמה קבוצות של שיתוף פעולה אסטרטגי.
עוד

מעורבות בקהילה

אחד מיסודות הייעוד שהגדרנו לעצמנו הוא מחויבותנו לאזרחות טובה. את היעד הזה אנו מגשימים באמצעות מענקי קרן מדטרוניק, בתרומות מוצרים, בהתנדבות העובדים, ובשותפויות עם ארגונים בין-לאומיים.
עוד

אחריות התאגיד

אנו מתייחסים במלוא הרצינות להתחייבותנו לשנות את פני הטיפול הרפואי. במסגרת התפתחותו של המדע בו אנו עוסקים אנו משתדלים לדאוג ולהעניק לחולים את מירב הבטיחות האפשרית, בנסיבותיו של כל מוצר ומוצר ועל התנהגות לפי כללי האתיקה בכל עבודתנו.
עוד

הסיפור שלנו

אחד משני השותפים להקמת מדטרוניק היה מהנדס חשמל שפיתח טכנולוגיה רפואית במענה לצורך של קרדיולוג שחיפש דרך לשמור על חיי מטופליו לאחר ניתוח לב-פתוח. מאז ועד היום אנו משתמשים בידע הרחב שיש לנו על הפיזיולוגיה של האדם כדי לעצב טיפולים משני-חיים המסייעים לחולים במחלות כרוניות.
עוד

מקומות

אנו עומדים לשירותם של חולים ואנשי מקצועות הרפואה ביותר מ-120 מדינות.
עוד

 

עודכן לאחרונה: 27 June 2014
Israel