בחר גודל טקסט פונט

  

צור איתנו קשר

מדטרוניק ישראל
רחוב המדע 10 ת.ד 12016
הרצלייה פיתוח 46733

9724400 9 972

מגרה עצבי RestoreSensor®

המגרה העצבי הראשון והיחיד בעולם המתאים באופן אוטומטי את הגירוי במהלך שינוי תנוחה.

סקירה

RestoreSensor™‎‏ מייצג את הדור הבא של מכשירים לגירויי עצבי לטיפול בכאב כרוני, המסוגלים לחוש שינוי בתנוחה, ובאופן אוטומטי להתאים את הגירוי בהתאם לשינוי זה. מכשירים לגירויי עצבי אלה מעניקים למטופלים הסובלים מכאב כרוני את החופש לנוע ברציפות במהלך הטיפול בגירוי עצבי.

גירוי עצבי לטיפול בכאב כרוני בגב וברגל הוכח קלינית ככזה המספק הקלה יעילה וממושכת על כאב, מפחית את השימוש במשככי כאב אופיאטיים ומשפר את איכות החיים ואת יכולת התפקוד.

כיצד הטיפול פועל?

הבחירה בתנועה רציפה

הטכנולוגיה הבלעדית AdaptiveStim™‎‏ ב-RestoreSensor™‎‏ מתאימה את עצמה לצורכי הגירוי הפרטניים של המטופל, לומדת אותם ומגיבה על ידי התאמה אוטומטית של ההגדרות בכל פעם שהמטופל משנה תנוחה. מצב זיכרון הקלטה זוכר שינויים אלה לשימוש עתידי. התוצאה בעבור המטופלים היא טיפול המשתלב באופן מלא יותר בחיי היומיום שלהם ובתנועתם.

השגת נתונים אובייקטיביים בעבור המטפלים

RestoreSensor אמנם מתאים את עצמו לטיפול באופן אוטומטי, בהתבסס על פעילות המטופל, אך גם רושם פעילות זו. רישום זה מספק למטפלים תובנות חדשות ואובייקטיביות לגבי האופן שבו המטופלים מגיבים עם הזמן לטיפול בגירוי עצבי.

גודל ומיקום:

ההתקן אינו מוצג בגודלו האמיתי. גובה:
54.0
רוחב: 54.0
עומק: 9.0

מיקום בגוף

המכשיר לגירויי עצבי מושתל בדרך כלל בתוך הבטן או העכוז. אתם והרופא תעבדו יחד כדי לקבוע את המיקום המתאים והנוח לכם ביותר.

השתלת מכשיר לגירויי עצבי מכשירים לגירויי עצבי של מדטרוניק מסייעים ליותר מ-250,000 מטופלים ברחבי העולם להתמודד עם הכאב שלהם. ברוב המקרים השתלת ההתקן נמשכת שלוש שעות או פחות מכך.

עודכן לאחרונה: 25 March 2014

Section Navigation

Israel