בחר גודל טקסט פונט

  

צור איתנו קשר

מדטרוניק ישראל
רחוב המדע 10 ת.ד 12016
הרצלייה פיתוח 46733

9724400 9 972

קרא עודחוברת מידע למטופל - מבוגרים

ITB Therapy Adult 

חוברת מידע למטופל - ילדים
ITB Therapy Child 

מהו ITB Therapy?

ITB TherapySM הוא טיפול שבו משתמשים במשאבת תרופות מושתלת של מדטרוניק, העשוי להקל על חלק מתסמיני עוויתיות חמורה. החל משנת 1992, יותר מ-50,000 מטופלים ברחבי העולם בחרו במשאבה של מדטרוניק כדי לאזן/להתמודד עם עוויתיות חמורה הקשורה למגוון בעיות רפואיות.

ITB Therapy עשוי להשפיע על העוויתיות החמורה בדרכים שונות, בהתאם לבעיה הספציפית שממנה אתם סובלים. הטיפול עשוי להיות אף יעיל יותר בשילוב עם פיזיותרפיה, עם טיפול תעסוקתי או עם טיפול בדיבור.

פירוט – הנחת המשאבה והצנתר

כיצד ITB Therapy מטפל בעוויתיות חמורה הנגרמת משיתוק מוחין?

ב-ITB Therapy משתילים בניתוח משאבה וצנתר, ועל ידי תכנות המשאבה מעבירים תרופה נוגדת- עוויתות המסייעת להקל עוויתיות חמורה הנובעת משיתוק מוחין. תרופה זו מועברת כנוזל על ידי משאבה של מדטרוניק היישר לתוך החלל התוך-שדרתי שבו זורם נוזל מסביב לחוט השדרה.

מכיוון שהתרופה נוגדת-העוויתיות מועברת היישר למקום שבו היא נחוצה ביותר בתוך נוזל השדרה, די בכמויות קטנות מאלה הנדרשות בנטילה פומית כדי להקל את העוויתיות. שיטת העברה זו עשויה לסייע למזער את תופעות הלוואי העלולות להיגרם מתרופה נוגדת-עוויתיות הניטלת דרך הפה (פומית).

רכיבי הטיפול

מערכת ITB Therapy מורכבת מ:
•משאבה ניתנת לתכנות המושתלת בניתוח – המשאבה מופעלת על ידי סוללות ומצוידת במכל ובו תרופה המוחדרת דרך צנתר לפי קצב המתוכנת מראש.
•צנתר – צינורית סיליקון גמישה המעבירה תרופה מהמשאבה לגוף.

עודכן לאחרונה: 4 January 2015

Section Navigation

Israel