בחר גודל טקסט פונט

  

צור איתנו קשר

מדטרוניק ישראל
רחוב המדע 10 ת.ד 12016
הרצלייה פיתוח 46733

9724400 9 972

Protecta XT CRTD

התקני Protecta™‎‏ הם הדפיברילטורים הראשונים מסוגם המטפלים בקיצוב דו-חדרי של הלב. באמצעות טכנולוגיית SmartShock™‎‏ הם מבחינים בין הפרעות קצב מסכנות חיים לבין אירועים שאינם מסכני חיים, ובמקרה של קצב לב מסוכן נותנים מכת חשמל טיפולית. התקנים אלה מעניקים למטופל שקט נפשי כיוון שבעיית הלב נמצאת תחת פיקוח ותטופל במכת חשמל רק בעת הצורך, וזאת בנוסף לקיצוב הלב ולטיפול הדו-חדרי.

תכונות עיקריות

טכנולוגיית SmartShock‏

טכנולוגיית SmartShock כוללת שש תכונות בלעדיות של Medtronic, שנועדו לזהות הפרעות קצב מסכנות חיים ולהבחין ביניהן מרעש ומהפרעות קצב שאינן מסכנות חיים. כך אפשר לשלוח מכת חשמל טיפולית רק בתגובה למצבים מסכני חיים.

ניטור מצב נוזלים Optivol 2.0

הצטברות נוזלים בריאות היא בעיה שכיחה בקרב מטופלים הסובלים מאי ספיקת לב. הכלי OptiVol מסייע לרופא לנהל טוב יותר את אי ספיקת הלב על ידי ניטור סימנים אפשריים להצטברות נוזלים בריאות ובבית החזה. כלי זה יכול לזהות עלייה בכמות הנוזלים ימים אחדים לפני שמופיעים תסמינים כלשהם. Optivol 2.0 מאפשר לנבא בדיוק מרבי החמרה צפויה באי ספיקת הלב.

Cardiac Compass™‎‏

מספק לרופא 14 חודשים של נתונים על תפקוד הלב. נתונים אלה מאפשרים לקרדיולוג לבדוק את יעילות פעולתם המשותפת של ההתקן והתרופות ולבחון כיצד משתנה תפקוד הלב במשך הזמן.

טלמטריה אלחוטית Conexus™‎‏ ורשת Carelink של Medtronic

מאפשרות לקרדיולוג לבדוק מרחוק את ההתקן הלבבי. ניתן לאסוף מידע מההתקן ולשדר אותו אל המרפאה באופן אוטומטי דרך מערכת CareLink אפילו בזמן שאתה ישן.

עודכן לאחרונה: 25 March 2014

Section Navigation

Israel